Ga naar inhoud
Klantwaardering 9,6op kiyoh 461 reviews 9,2 gemiddeld

Eerste steenlegging

Op aanvraag

De eerste steenlegging is een bijzonder moment bij het beginnen van de bouw van een gebouw. U kunt denken aan het bouwen van een nieuwe school, kerk, pand en zelfs voor nieuwbouw. Op de eerste steen staat vaak een tekst waarop staat aangegeven wanneer de eerste steen is gelegd en door wie.

Bij Hutting Natuursteen verzorgen wij graag dit bijzondere moment voor u. Wij hebben veel verschillende materiaalsoorten tot onze beschikking zodat we u een ruime keuze kunnen geven. Op de foto is de eerste steenlegging verzorgd in zwart graniet. Vraag naar de mogelijkheden als u een andere materiaalsoort wenst.

* Handig: We plannen ook afspraken aan huis

Veelgestelde vragen

Benieuwd naar de mogelijkheden?

Elk blad wordt op maat gemaakt, dus de prijs hangt af van de steen, de maatvoering en de afwerking. Laat hieronder weten wat u zoekt, dan rekenen we een vrijblijvende offerte voor u uit.

Vraag een offerte aan

Benieuwd wat natuursteen voor uw interieur kost? Laat hieronder weten wat u zoekt, dan rekenen we een vrijblijvende offerte voor u uit.

Het bedrijfspand van Hutting Natuursteen in natuursteen gevelbekleding

Hutting Natuursteen

Archimedesweg 9
8912 AK Leeuwarden

Maandag t/m vrijdag
09:00 – 17:00
Zaterdag
09:00 – 16:00

Offerte aanvragen

Toegestane bestandstypen: jpg, gif, png, pdf, Max. bestandsgrootte: 25 MB.